U bevindt zich hier:

Kom jij ons team versterken?

Wij zijn op zoek naar een Onderhoudskundig Inspecteur- en Adviseur Vastgoed. Kom jij ons team versterken?

We zijn op zoek naar een Onderhoudskundig Inspecteur- en Adviseur Vastgoed ter uitbreiding van ons team. Het vastgoed dat wij beheren bestaat uit o.a. onderwijsgebouwen, zorgvastgoed, gemeentelijk / maatschappelijk vastgoed en commercieel vastgoed.

Bekijk de vacatures:

Geïnteresseerd?
Werken bij BWE betekent samenwerken, waarbij je gebruik kunt maken van alle kennis en ervaring van de organisatie. De werksfeer kun je het best omschrijven als no-nonsense, resultaatgericht, informeel en gelijkwaardig.

Je brief, met curriculum vitae, is welkom via: info@bwe-adviseurs.nl of neem voor meer informatie contact op met Frank Koedijk via 026-362 9732.


Frank Koedijk

Adviseur

NEEM CONTACT OP

Vestiging Almelo

Bezoekadres
Hofstraat 79
7607 AC Almelo

Route naar Almelo >

Vestiging Apeldoorn

Bezoekadres
Stationsstraat 122
7311 MJ Apeldoorn

Route naar Apeldoorn >

Copyright 2020 - BWE Adviseurs - KvK-nummer 52583317

Algemene voorwaarden Disclaimer Sitemap Contact Privacyverklaring